poniedziałek, 23 listopada 2009

Barça - Inter


Już jutro o godzinie 20:45 Barça na Camp Nou podejmować będzie Inter Mediolan. Spotkanie to jest dla Katalończyków bardzo ważne, gdyż ewentualna porażka przekreśliła by ich awans do kolejnej rundy Champions League. Przed tym meczem docierają do nas niezbyt dobre informacje o kontuzjach Messiego czy Zlatana Ibrahimovica, a z powodu grypy typu "A", w spotkaniu nie wystąpią również Yaya Toure i Eric Abidal, który dodatkowo zmaga się z kontuzją. Dzisiaj jednak dotarły do nas bardziej optymistyczne wieści. Być może zarówno Messi jak i Ibrahimovic będą mogli jednak wystąpić w spotkaniu o być albo nie być w Lidze Mistrzów. Miejmy nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i Barça wybiegnie na murawę w najmocniejszym składzie. Do meczu pozostało niewiele ponad 24 godziny ale emocje już teraz są ogromne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz