poniedziałek, 16 listopada 2009

Już niedługo na Camp Nou, Gran Derbi

Wielkimi krokami zbliżają się Gran Derbi. Spotkanie pomiędzy Barceloną i Realem Madryt. Spotkanie, które elektryzuje cały piłkarski świat. Fani obydwu zespołów "stają na głowach" żeby zobaczyć ten mecz. Puby, domy i wreszcie stadion wypełniają się kibicami, którzy głodni piłkarskiego spektaklu na najwyższym poziomie chcą przeżywać jedne z najbardziej emocjonujących chwil w życiu. Gran Derbi są jak narkotyk, uzależniają. To na te dwa spotkania w sezonie czekam z największą niecierpliwością. Jak będzie w tym roku? Nie wiem, nikt nie wie. Ważne jest to, że emocje z dnia na dzień są coraz większe i strach pomyśleć co będzie się działo ze mną w dniu meczu. Chciałbym zobaczyć taką Barçę jaką widziałem w zeszłym sezonie gdy Valencia, Sevilla, Real Madryt czy wreszcie Manchester United w finale Ligi Mistrzów oglądały tylko "plecy" rozpędzonej Barçy. Wierzę, że Pep Guardiola ma plan, wierzę, że zawodnicy Barçy zaprezentują football z innej planety i wreszcie wierzę w zwycięstwo. Szykuj się piłkarski świecie nadchodzi "bestia".

1 komentarz: